החיים בצל הכאב

בסקרים שנערכו בשנים האחרונות נמצא כי קרוב ל17% מהנשאלים סובלים מכאב כרוני. כ- 40% מהם הצהירו שהטיפול שהם מקבלים אינו אפקטיבי מספיק. כאבים כרוניים אינם רק מנת חלקם של קשישים, גם אנשים צעירים עלולים לסבול מכאבים שנמשכים לאורך זמן. אנשים שלא חווים כאב, לא תמיד מבינים את הסבל, לפעמים מבחוץ הכל נראה בסדר. בין אם אתם סובלים מכאבי פרקים, פיברומיאלגיה, תסמונת התעלה הקרפלית או פציעות ספורט למיניהן, כדאי שתדעו שאתם לא לבד ושקיימים כיום אמצעים טכנולוגיים שפותחו במיוחד לטיפול בכאב.

הפגיעה באיכות החיים

עבור מי שסובל מכאב כרוני, כל פעולה יומיומית היא התמודדות. במצבים מסוימים הכאב נמשך שבועות, חודשים ואף שנים, דבר שגורם לסבל רב ותסכול גדול. כאב כרוני נוכח בכל שעה ושעה וכל פעולה ולו הפשוטה ביותר הופכת לקשה, בין אם זה לעמוד כמה דקות בתור בסופר, לרדת קומה אחת במדרגות ואפילו פעולות פשוטות כמו ללכת לשירותים או להתלבש בבוקר. גם אם מדובר בכאב עמום, העובדה שהוא נוכח ומלווה כל רגע ביום, הופך את ההתמודדות לקשה ומאתגרת.

המחיר הנפשי

המחיר הנפשי שמשלם אדם הסובל מכאב כרוני הוא גבוה. כאב הנמשך לאורך תקופת זמן ממושכת גורם באופן ישיר להידרדרות תפקודית ונפשית. כלפי חוץ לפעמים הכל נראה בסדר, לא תמיד הבעיה נראית לעין. אנשים הסובלים מכאב כרוני, חשים לא פעם תחושת חוסר אונים, תסכול וכעס. חלקם סובלים מדיכאון וחרדה. המצב הנפשי מחמיר את המצב והכאב הכרוני מחמיר את המצוקה הנפשית, כך שנוצר "מעגל" שמזין את עצמו. הקושי בהתמודדות היומיומית עלול להשפיע על מערכות יחסים עם אנשים קרובים, בני זוג ולפגוע ביחסים אינטימיים, כל אלה גורמים לתחושת בדידות ומצב רוח ירוד.

הקושי לישון בלילה

אחת התלונות הנפוצות ביותר, היא בעיות שינה. כאב כרוני מלווה ברוב המקרים בקשיים בהרדמות, בכאב שמפריע לשינה ולפעמים מוחמר בזמן שכיבה. חוסר בשעות שינה משפיע לרעה על התפקוד, גם בקרב אנשים שאינם סובלים מכאבים, על אחת כמה וכמה למי שכן.

לא להרים ידיים – יש מה לעשות

אצלנו בקליניקה לטיפול בכאב "BioFit", אנו מבינים את ההתמודדות התמידית שלכם, את תחושת התסכול וחוסר האונים. מטרתנו היא לאבחן את סוג הכאב ולהציע לך טיפול המשלב מספר שיטות שכוללות את המכשור הרפואי המתקדם ביותר בתחום הטיפול בכאב, יחד עם שיטות מסורתיות מתחום הפיזיותרפיה. הטיפולים הקיימים אצלנו בקליניקה במרכז "ביופיט" כוללים טיפול באמצעות לייזר עמוק HPLT, גלי הלם פוקליים (Focused Shockwave), דיקור יבש (IMS), קיניזיו טייפ, טייפ ריגידי ותוספי תזונה טבעיים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר.

המכשור הרפואי בקליניקה שונה בתכלית ממכשירים הנמכרים לשימוש ביתי בעוצמת ההשפעה שלהם ומציעים טיפולים ממוקדים ואפקטיבים, אשר נבדקו במחקרים וקיימים בשימוש בכל העולם.

הטיפולים בקליניקה מתבצעים על ידי פיזיותרפיסט מוסמך המתמחה בטיפול בכאב כרוני ושיקום פציעות ספורט.

המטרה שלנו היא להקל על עוצמת הכאב, לעזור לך לשפר את איכות החיים ולהחזיר לך את החיוך.

 

נכתב ע"י: גפן בן צור

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

Shopping cart
Sign in

No account yet?

Start typing to see products you are looking for.
לפרטים נוספים על מדרסים בהתאמה אישית - BioFit

מלאו את הפרטים הבאים ואנו נצור איתכם קשר במהירות האפשרית.

דילוג לתוכן